Arçelik Kepez Kepez

  • Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.
  • Yeni Ürün Kurulumumuz, Garantili Ürünlere Hizmetimiz ve Yedek Parça Satışımız Yoktur.
1
2
3

Arçelik Kepez Kepez telefon, En Yakın Arçelik Kepez Kepez, Arçelik Kepez Kepez nasıl gidilir?, Arçelik Kepez Kepez Tamircisi

Antalya Arçelik / Beko / Altus Servisi: 

☎️ 0533 409 7616

Arçelik Kepez Kepez telefon, iletişim Kepez Arçelik servisi Arçelik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Kepez Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Kepez Arçelik Servisi olarak sizlere Arçelik markasıyla ilgili Kepez en iyi Arçelik teknik servis hizmetini sunuyoruz.Kepez Arçelik Servisi olarak sizlere Arçelik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Kepez Arçelik olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Arçelik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm markalara servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile Kepez'da tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Arçelik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

/// Kepez Arçelik Servisleri Arçelik Servis Kepez
UYARI : Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız Özel Servis Hizmeti verilmektedir.