En Yakın Beko Kepez

  • Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.
  • Yeni Ürün Kurulumumuz, Garantili Ürünlere Hizmetimiz ve Yedek Parça Satışımız Yoktur.
1
2
3

En Yakın Beko Kepez telefon, En Yakın En Yakın Beko Kepez, En Yakın Beko Kepez nasıl gidilir?, En Yakın Beko Kepez Tamircisi

Antalya Arçelik / Beko / Altus Servisi: 

☎️ 0533 409 7616

En Yakın Beko Kepez telefon, iletişim Kepez Beko servisi Beko markalı ürünleriniz ve diğer bütün Kepez Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Kepez Beko Servisi olarak sizlere Beko markasıyla ilgili Kepez en iyi Beko teknik servis hizmetini sunuyoruz.Kepez Beko Servisi olarak sizlere Beko servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Kepez Beko olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Beko servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Tüm markalara servis

Geniş yedek parça stoğumuz ile Kepez'da tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Beko servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir. gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

/// Kepez Beko Servisleri Beko Servis Kepez
UYARI : Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız Özel Servis Hizmeti verilmektedir.